Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie

Instrukcja uzyskania dostępu do systemu e-dziennik

PŁATNOŚCI

Obiady październik 2022 r. uczniowie szkoły. Kwota do zapłaty:  20 dni x 5,50 zł = 110,00 zł
Płatności proszę dokonywać przelewem na konto do 10.10.2022 r. 

Nr konta OBIADY: 68 1020 4391 0000 6102 0187 6697

  • Przed dokonaniem wpłaty, proszę się zalogować do systemu e-dziecko i sprawdzić odpisy za poprzedni miesiąc, to pozwoli na uniknięcie błędnych wpłat.

  • W tytule przelewu należy wpisać dane dziecka, klasa, czego dotyczy wpłata i za jaki miesiąc (np. Jank Kowalski, 5e, obiady, październik 2020).

  • Rezygnację z obiadów należy zgłaszać w miesiącu poprzedzającym faktyczną rezygnację.

  • Opłata za karty i duplikaty kart systemu e-dziecko od miesiąca września 2022 r. wynosi 17 zł

Odpisy za obiady należy zgłaszać do godziny 8:00 w systemie e-dziecko lub na e-mail: stolowka@sp10.resman.pl

Informujemy, że aktualny numer konta do wpłaty na karty do systemu e-dziecko to: 80 1020 4391 0000 6902 0144 8513

  • 18 września 2022r. – w ramach X edycji Narodowego Dnia Sportu – na terenie naszego kraju odbywały się różnorodne wydarzenia, treningi i zawody sportowe, mające na celu promocję zdrowego trybu życia i aktywności ruchowej. Sport to nie tylko aktywność fizyczna. To również gimnastyka umysłu, która rozwija naszą pamięć, koncentrację, umiejętność współpracy w zespole, spostrzegawczość i kreatywność. Na nowoczesnych boiskach przy naszej szkole uczniowie klas drugich mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną biorąc udział w licznych konkurencjach sportowych, grach i zabawach, a przy okazji świetnie się bawić. Podczas trzech dni sportowych, zmagań boiska naszej szkoły wypełnione były gwarem i radością. Na pewno powtórzymy to za rok!

  • Dzięki Vashti, uczniowie klasy 1„a” odkryli, że zwyczajna kropka może zmienić świat oraz że, każdy z nas ma ukryte zdolności, TALENTY! Artykulacyjne kropeczki przeplatały się z komunikatami wsparcia. „Nieposłuszna gąsienica”- malowana odciskami palców, tańczyła do teledysku „Uwierz w siebie”. Było kolorowo, kropkowo, radośnie! Drodzy pierwszoklasiści, życzymy udanych odkryć i kreatywności. Czasem wystarczy zacząć od kropki…

  • Uczniowie klasy 1 a podjęli pierwszy krok w kierunku świadomej zmiany postaw prozdrowotnych. W ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych” dowiedzieli się, jak ważna jest profilaktyka oraz dbanie o własne zdrowie. Dzieci obejrzały prezentację o bakteriach i wirusach. Dzięki wirtualnej wizycie w Czyściochowej Akademii poznały sposoby zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych, prawidłową technikę mycia rąk, utrwaliły nawyki higieniczno-sanitarne. Z namysłem uczestniczyły w zabawie kreatywnej „Bo ja-nie!, A ja-tak!”, rozwiązywały zagadki, podejmowały działania plastyczne. Chcący zweryfikować nabytą wiedzę ochotnicy, wzięli udział w „Quizie na wesoło” oraz w zabawie aktywizującej „Brokatowe bakterie”. „Zaszczepieni wiedzą” bądźcie ze zdrowiem za pan brat!

  • Zebranie Szkolnego Koła Caritas odbędzie się 28 września (środa) o godz. 15.30 w sali 47. Serdecznie zapraszamy!

  • Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest udział uczniów klas 1-3 w międzynarodowych działaniach z racji obchodzonego 15 września Dnia Kropki. Powodem powstania tego święta stała się książeczka ‘𝐓𝐡𝐞 𝐃𝐨𝐭’, opowiadająca o Vashti – małej dziewczynce niepotrafiącej uwierzyć w siebie, do czasu docenienia przez nauczycielkę, która zachwyciła się narysowaną przez dziecko kropką. Kreatywne wychowawczynie najmłodszych klas w naszej szkole doceniały, a nie oceniały wielorakie talenty uczniów. Wśród działań znalazły się zabawy i rozgrywki sportowe, gry planszowe, kodowanie, interaktywne puzzle, taniec do teledysku, malowanie i rysowanie różnymi technikami, lista otuchy, bajki palcami malowane, szyfrogramy, sudoku, praca z aplikacją Quiver i wiele innych. Każde dziecko ma jakiś talent! W Dniu Kropki wcale nie chodziło o kropkę, ale o budowanie wiary we własne możliwości, odwagę, zabawę i radość. I oby tak przez cały rok szkolny!

  • W ostatni poniedziałek maja chętni Uczniowie klas trzecich wzięli udział w szkolnym ‘Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim’. Czytanie, zwłaszcza w obcym języku sprawia wiele trudności. Przekonali się o tym Trzecioklasiści. Jednakże świetnie poradzili sobie  z tym wyzwaniem, interpretując wylosowany przez siebie tekst. Jurorki konkursu, p.Ewa Michałek i p.Urszula Dworzańska  postanowiły przyznać następujące miejsca na podium:

MAPA


SZYBKI KONTAKT +48 17 748 2350
E-MAIL sekretariat@sp10.resman.pl
ADRES 35-077 RZESZÓW, ul. Dominikańska 4
Back to top