Sukces naszych uczniów w konkursie z języka angielskiego! – 08.10.2019 r.

To, czego uczymy się z przyjemnością, nigdy nie zapomnimy (Desire Joseph Mercier,  1851-1926; filozof belgijski)

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego, organizowanym przez szkołę języków obcych British School. Konkurs składał się z dwóch etapów. Wśród finalistów z różnych szkół podstawowych miasta Rzeszowa, w kategorii klas 4 – 6 należy wymienić uczniów Dziesiątki: Jan Kiwała 5b (opiekun p.Monika Surowiec-Kozłowska) i Antonina Uściłowska 6a (opiekun p.Ewa Michałek).

Finalistami w kategorii klas 7 – 8 zostali: Wiktoria Żak 8c, Daria Jakóbczyk 8c i Maciej Pasterz 8b (opiekun p.Monika Surowiec-Kozłowska). W finale nasi uczniowie wykazali się determinacją i chęcią uzyskania jak najwyższych miejsc konkursowych. Na pewno zdobywali wiedzę z języka angielskiego z przyjemnością i jak mówi motto, nie zapomnieli gramatyki oraz bogatego słownictwa. A oto wyniki konkursu:

Kategoria klasy 4 – 6: laureatka: Antonina Uściłowska 6a  – II miejsce;

Kategoria klasy 7 – 8: laureaci: Wiktoria Żak 8c- I miejsce

                                                       Maciej Pasterz 8b- II miejsce

Jest to pierwszy sukces w konkursach z języka angielskiego w tym roku szkolnym. Mamy nadzieję, iż takich sukcesów będzie więcej. To dopiero początek! Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy jeszcze wielu osiągnięć w nauce języków obcych!