Galeria-2017-2018

14 października grupa uczniów wraz z opiekunami: s.Filipiną,o. Wojtkiem,p. Małgosią,p. Agnieszką i p. Magdą wybrała się na wycieczkę w Beskid Niski.

Kubuś Puchatek - ulubiony bohater dzieci - skończył 91 lat. Z tej okazji, w bibliotece szkolnej, odbyły się zajęcia poświęcone misiowi i jego przyjaciołom.

11 października 2017 roku uczniowie z klas: IV b oraz I a rozpoczęli kolejną podróż po krajach Unii Europejskiej w ramach lekcji organizowanych przez bibliotekę szkolną. Pani Ewa Nowak-Koprowicz.

Jak co roku Szkoła Języków Obcych British School zorganizowała międzyszkolny konkurs z języka angielskiego "Let's play English".

W poniedziałkowe przedpołudnie 9 października 2017 r. klasy 2 c i 3 b uczestniczyły w niezwykłych warsztatach. Pan Janusz Korzeniowski z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie wprowadzał naszych uczniów w tajniki kaligraficznego pisania.

„Ognik” to pierwsza i jedyna w województwie sala edukacyjna, w której dzieci poznają tajniki pracy strażaków i ochrony przeciwpożarowej.

Zalety czytania są znane wszystkim. Wiemy, że głośne czytanie dzieciom rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, a także buduje więź emocjonaln

2 października na terenie SP10 odbyła się kolejna edycja zawodów z cyklu „Lekkoatletyka dla każdego”.

II miejsce w Drużynowych Rzeszowskich Igrzyskach Dzieci w Szachach na rok 2017/2018!

Dnia 18 września klasa III d pod opieką wych. Renaty Biedki-Kosiek oraz pani pedagog Magdaleny Pączek spędziła dwie godziny na wesołych zabawach w Centrum Rozrywkowym "Kolorowy Świat".

Dnia 22.09.2017 r. klasa 4 e wraz z wychowawcą oraz opiekunem mgr Martą Wyspiańską odbyła wycieczkę do Parku Trampolin (Fly Park).

W dniu 12 września 2017 roku klasa VII c odbyła wycieczkę do siedliska "Janczar" położonego w Pstrągowej.