Finał konkursu języka angielskiego ‘Let’s play English’ – 11.10.2018 r.

Kto nie zna obcych języków, ten nie wie nic  o własnym’ (Johann Wolfgang von Goethe; pisarz niemiecki)

We wrześniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I etapie konkursu ‘Let’s play English’, organizowanym już kolejny raz przez szkołę języków obcych British School. Uczniowie z ‘Dziesiątki’ próbowali swoich sił rozwiązując testy w swoich grupach wiekowych.

 

Konkurencja była duża, gdyż oprócz naszej szkoły w konkursie brały udział inne szkoły podstawowe z Rzeszowa i okolic. Do II etapu zakwalifikowało się dwoje uczniów z naszej szkoły: Jan Kiwała, 4b – grupa wiekowa klasy 3 – 4 (opiekun p.Monika Surowiec – Kozłowska) oraz Antonina Uściłowska, 5a – grupa wiekowa klasy 5 – 6 (opiekun p.Ewa Michałek). Janek i Tosia rywalizowali z dziewięcioma innymi uczniami w odpowiednich grupach wiekowych. Antonina Uściłowska otrzymała dyplom i tytuł finalistki. Jan Kiwała zajął III miejsce w ogólnej klasyfikacji, otrzymując dyplom i nagrodę sponsora.

To dopiero początek roku szkolnego, zatem serdecznie gratulujemy pierwszych sukcesów w nauce języka angielskiego. Mamy nadzieję, iż w miarę zdobywania dalszej wiedzy językowej, świetnych wyników tym uczniom nie zabraknie!